UAB "KONSULTUS"

info@konsultus.lt

 

Marijampolės biuras
P. Cvirkos g. 6, Marijampolė
Mob.tel. (640) 15111 


Kauno biuras
Raudondvario pl. 150, Kaunas
Mob. tel. (640) 15222

Mūsų komanda

Žilvinas GELGOTA – idėjinis organizacijos vadas. Patirties sėmėsi dirbdamas ir vadovaudamas KTU Savivaldos mokymo centrui, Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centrui, Marijampolės savivaldybės Planavimo ir investicijų skyriui, dėstydamas aukščiausio lygio vadovams. Organizavo savivaldybių strateginių planų rengimą, galimybių studijų rengimą, konsultavo verslininkus ir rengė įvairius projektus. Sertifikuotas taikyti aktyvius suaugusiųjų mokymo metodus ir 7 metus veda seminarus aukščiausio lygio vadovams ir specialistams. Paskutiniai atlikti darbai: Suvalkijos krašto vietos veiklos grupės strategija, ES šalių narių viešųjų paslaugų verslui teikimo gerosios patirties apžvalga, Širvintų rajono verslo plėtros galimybių studija.

 

 

Elinga LAURINĖNIENĖ - įmonėje atsakinga už mokymų organizavimą bei projektų administravimą. Patirties sėmėsi dirbdama verslo organizacijose, užtikrinančiose aukšto lygio klientų aptarnavimą ir procesų administravimą. Dirbdama įgijo specifinių gebėjimų, padedančių tinkamai organizuoti aukšto lygio mokymus ir renginius.

 

 

Vilma KARDIŠAUSKIENĖ - finansininkė. Patirties sėmėsi dirbdama verslo ir viešojo sektoriaus organizacijose, konsultuodama verslo įmones apskaitos, finansų ir verslo valdymo klausimais. Dirbdama įgijo specinių gebėjimų ir patirties, padedenčios tinkamai tvarkyti finansinius klausimus ir pasiūlyti realius sprendimo būdus.